dobreprogramy.pl

Kilka godzin po wydaniu wersji 4.2, portal dobreprogramy.pl zajmujący się tematyką oprogramowania, wydał krótką recenzję poświęconą naszemu programowi (2013-02-01).

DobreProgramy.pl 02/2013

Młody Technik

Marcowe wydanie Młodego Technika przyniosło bardzo miłą niespodziankę w postaci obszernego artykułu poświęconego programowi. Na trzech stronach magazynu w szczegółowy sposób zostały opisane najważniejsze możliwości programu. Uzupełnieniem artykułu jest e-suplement dostępny na stronach internetowych magazynu, w którym oprócz wersji tekstowej znalazł się również poradnik wideo, a także galeria zdjęć. Autorem artykułu jest Pan Krzysztof Orliński (03/2011).

Młody Technik 3/2011

Komputer Świat

Na płycie DVD dołączonej do magazynu Komputer Świat (19/2010) znalazła się najnowsza wersja programu Chemix .NET oznaczona numerem 4.0.2. Krótka informacja na temat aplikacji została również zamieszczona na 41-ej stronie magazynu. Ogromna szkoda, że zespół przygotowujący wydanie elektroniczne nie zadał sobie więcej trudu, aby sprawdzić czy opis faktycznie odpowiada zawartości programu. Z informacji podanych na płycie dowiemy się, że w skład programu wchodzi również test chemiczny (!). Nic mi na ten temat nie wiadomo, być może redaktorzy wydania mieli na myśli test chemiczny, który wchodził w skład starszej wersji programu Chemix 3.50? (19/2010)

Komputer Swiat 19-2010

Twój Niezbędnik

Program został umieszczony na płycie DVD dołączonej do magazynu w kategorii programów do nauki. Krótka notatka o programie, a także instrukcja rejestracji została zamieszczona na 18-tej stronie magazynu (04/2010).

Twój Niezbędnik 04-2010

Komputer Świat

W jubileuszowym, trzysetnym numerze magazynu Komputer Świat ukazała się krótka wzmianka na temat programu Chemix .NET 4 w postaci instrukcji użytkowania. Opisana została instrukcja instalacji oraz aktywacji aplikacji, a także zademonstrowano działanie dwóch przykładowych modułów. Program został wyróżniony jako przydatna pomoc dla maturzystów zdających chemię. Oprócz tego plik instalacyjny zamieszczony został na płycie DVD dołączonej do magazynu (09/2010).

Komputer Swiat 09-2010